Jakie drzwi przesuwne wybrać?

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają Ci zaoszczędzić czas, miejsce i pieniądze, jednocześnie zwiększając ogólny komfort domowników — także w przypadku mebli i wyposażenia domowego. Drzwi przesuwne to przykład takiego rozwiązania, który kryje w sobie ogromne pokłady funkcjonalności. Poniżej podpowiadamy, jaki model najlepiej sprawdź się w kontekście Twoich potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań.

 

Drzwi przesuwne — bogactwo możliwości!

Rozwiązania tego typu nie bez powodu cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów. Drzwi przesuwne to stosunkowo prosty sposób, by zaoszczędzić miejsce w domu lub mieszkaniu — nie musisz już brać poprawki na klasycznie otwierane skrzydła, co okazuje się prawdziwym zbawieniem w przypadku pomieszczeń o niewielkim metrażu. Dodatkową zaletą jest fakt, że są to w dużej mierze realizacje wykonywane na wymiar, dzięki czemu sprawdzą się także w dość nieoczywistych miejscach, jak choćby wnęki, schowki czy poddasza.

 

Jeśli chodzi o konkretne rozwiązania, warto wspomnieć chociażby o systemach LAGUNA, które doskonale sprawdzą się w roli zabudowy meblowej (zabudowa szafy, garderoby, wnęki), a także przy podziale pomieszczeń czy też w kontekście drzwi przejściowych oraz różnego rodzaju schowków i wnęk łazienkowych. Do wyboru systemy stalowe (idealne do zabudowy wysokiej) oraz aluminiowe (dla układów szklanych lub PVC, także w wydaniu ukośnym). Ofertę uzupełnia szeroka gama akcesoriów, począwszy od mechanizmów domykających i stoperów hydraulicznych, aż po systemy wyrównujące płyty meblowe.

 

Na uwagę zasługują również systemy przesuwne SEVROLL — producent ten od wielu lat dostarcza wysokiej klasy rozwiązań dla biur i prywatnych domów. W ofercie znajdziesz chociażby warianty z torem podwójnym i pojedynczym, wyposażone w dwa systemy jezdne (górny i dolny). Do tego dochodzi również szeroki wybór komponentów, które pozwalają na wykonanie unikalnych realizacji na wymiar — kątowniki, łączniki, profile uchwytowe i o wiele więcej.

 

Wybieramy drzwi przesuwne — sprawdź naszą ofertę!

Zachęcamy tym samym do sprawdzenia naszej oferty, w której czekają na Ciebie realizacje na wymiar z zakresu drzwi przesuwnych oraz innego typu systemów meblowych. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów

0
Feed

Zostaw komentarz