Poznaj zalety szuflad BLUM przed zakupem

Nieodzowny element każdej kuchni, który może jednak przyjmować wiele różnych form. Mowa oczywiście o szufladach — to w nich chowamy sztućce, talerze oraz pozostałe wyposażenie kuchenne, a w wielu przypadkach nawet żywność. Ważne jest zatem, aby łączyły one w sobie trwałość, ergonomię oraz nienaganną estetykę — w końcu korzystamy z nich codziennie. Jednym z najbardziej cenionych producentów tego typu realizacji jest natomiast Blum, który od lat dostarcza wysokiej klasy meble systemowe dla domu. O najważniejszych zaletach tej marki przeczytasz poniżej.

 

Szuflady Blum — dlaczego warto?

Blum to austriacki producent, który już od pierwszych lat swojej działalności dążył do przekraczania granic, co znajduje odzwierciedlenie w dynamicznej ekspansji na rynki międzynarodowe. Artykuły dostępne w ofercie tej marki odznaczają się nie tylko wyglądem i jakością wykonania — równie istotna jest tutaj dbałość o doświadczenie i potrzeby użytkownika.

 

Jak taka filozofia przekłada się na systemowe szuflady kuchenne? Oferta Blum to szereg rozwiązań, które mają na celu poprawę komfortu domowników. Warto tutaj wspomnieć chociażby o wysokiej klasy prowadnicach, które zapewniają płynny i niemal bezgłośny ruch (nawet w przypadku modeli bez uchwytów), a także dedykowanej linii podnośników do modeli górnych. Możliwość pełnego wysunięcia, w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami do organizacji wnętrza, to z kolei gwarancja tego, że Twoje wyposażenie pozostanie uporządkowane i łatwo dostępne.

 

Niewątpliwą zaletą jest również możliwość szeroko zakrojonej personalizacji mebli producenta. Bogata gama rozmiarów, kształtów i sposobów wykończenia frontów, a także dwa warianty profili do wyboru (drewnopodobne oraz ze stali nierdzewnej) to wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia spójnej aranżacji.

 

Meble systemowe do kuchni — szuflady Blum

Jeśli szukasz wysokiej klasy rozwiązań, które sprawdzą się w praktycznie każdym rodzaju zabudowy, szuflady kuchenne Blum to rozwiązanie dla Ciebie. Sprawdź pozostałe artykuły dostępne na naszej stronie internetowej, by dowiedzieć się więcej na temat mebli systemowych na zamówienie. Masz pytania odnośnie oferty? Skontaktuj się z naszymi doradcami już teraz!

0
Feed

Zostaw komentarz