blog

blog

 • 23/09/2021 0 Komentarze
  Najczęstsze błędy popełniane w projektowaniu pomieszczeń biurowych

  Aranżacja przestrzeni do pracy — niezależnie od jej wymiaru — pod pewnymi względami jest zadaniem nieco bardziej wymagającym niż urządzenie prywatnego mieszkania.

  Dowiedz się więcej
 • 21/09/2021 0 Komentarze
  Aranżacje biur - o co warto zadbać?

  Projektowanie przestrzeni do pracy rządzi się swoimi prawami. Choć wydaje się, że wszyscy wiemy jak powinno wyglądać wnętrze przyjazne pracownikom, tak naprawdę ogólna estetyka oraz wizualne wrażenie to tylko jedna ze składowych sukcesu.

  Dowiedz się więcej
 • 14/06/2021 0 Komentarze
  Szafy na wymiar czy wolnostojące - które lepsze?

  Każdy dom potrzebuje miejsca, w którym możemy schować i uporządkować ubrania. W popularnych marketach istnieje wiele modeli szaf, które projektowane są z myślą o tzw. “typowym” mieszkaniu. Tego typu rozwiązania często nie spełniają jednak wszystkich potrzeb Klientów, gdyż wolnostojący mebel o ustandaryzowanych wymiarach nie zawsze pasuje do wystroju i parametrów wnętrza. Jeśli posiadamy specjalną wnękę, wybór odpowiedniego rozwiązania staje się znacznie prostszy, gdyż dopasowujemy je do konkretnego miejsca. Co jednak zrobić, gdy nie mamy takiego udogodnienia?

  Dowiedz się więcej
 • 24/05/2021 0 Komentarze
  Meble na wymiar - Zalety

  Podczas urządzania mieszkania, biura lub dowolnego innego wnętrza, zawsze staramy się wyposażyć je tak, by każdy element miał określoną funkcję i jak najlepiej współgrał z pozostałymi. Osiągnięcie zamierzonych efektów możliwe jest tylko wtedy, gdy wykorzystamy meble na wymiar, dokładnie dopasowane do wszystkich parametrów każdego pomieszczenia. Niezwykle ważne jest zachowanie odpowiednich proporcji oraz konkretnych wielkości szuflad i przegród, które pozwolą nam komfortowo korzystać z całej szafy.

   

  Dowiedz się więcej
 • 29/04/2021 0 Komentarze
  Jak wygląda projektowanie mebli do kuchni na wymiar?

  Zastanawiając się nad rozmieszczeniem w domu wszystkich szafek, półek i akcesoriów, zwykle stajemy pod koniec przed wyzwaniem. Wyzwaniem tym jest zaprojektowanie wygodnej i ergonomicznej kuchni. W większości przypadków nie budujemy jednak domu i nie możemy od podstaw określić wymiarów pomieszczenia. Zawsze należy zatem stworzyć konkretne meble na wymiar, które pozwolą nam odnaleźć się i w komfortowych warunkach przygotować każdy posiłek.

  Dowiedz się więcej