blog

blog

 • 14/06/2021 0 Komentarze
  Szafy na wymiar czy wolnostojące - które lepsze?

  Każdy dom potrzebuje miejsca, w którym możemy schować i uporządkować ubrania. W popularnych marketach istnieje wiele modeli szaf, które projektowane są z myślą o tzw. “typowym” mieszkaniu. Tego typu rozwiązania często nie spełniają jednak wszystkich potrzeb Klientów, gdyż wolnostojący mebel o ustandaryzowanych wymiarach nie zawsze pasuje do wystroju i parametrów wnętrza. Jeśli posiadamy specjalną wnękę, wybór odpowiedniego rozwiązania staje się znacznie prostszy, gdyż dopasowujemy je do konkretnego miejsca. Co jednak zrobić, gdy nie mamy takiego udogodnienia?

  Dowiedz się więcej
 • 24/05/2021 0 Komentarze
  Meble na wymiar - Zalety

  Podczas urządzania mieszkania, biura lub dowolnego innego wnętrza, zawsze staramy się wyposażyć je tak, by każdy element miał określoną funkcję i jak najlepiej współgrał z pozostałymi. Osiągnięcie zamierzonych efektów możliwe jest tylko wtedy, gdy wykorzystamy meble na wymiar, dokładnie dopasowane do wszystkich parametrów każdego pomieszczenia. Niezwykle ważne jest zachowanie odpowiednich proporcji oraz konkretnych wielkości szuflad i przegród, które pozwolą nam komfortowo korzystać z całej szafy.

   

  Dowiedz się więcej
 • 29/04/2021 0 Komentarze
  Jak wygląda projektowanie mebli do kuchni na wymiar?

  Zastanawiając się nad rozmieszczeniem w domu wszystkich szafek, półek i akcesoriów, zwykle stajemy pod koniec przed wyzwaniem. Wyzwaniem tym jest zaprojektowanie wygodnej i ergonomicznej kuchni. W większości przypadków nie budujemy jednak domu i nie możemy od podstaw określić wymiarów pomieszczenia. Zawsze należy zatem stworzyć konkretne meble na wymiar, które pozwolą nam odnaleźć się i w komfortowych warunkach przygotować każdy posiłek.

  Dowiedz się więcej