blog

blog

 • 25/08/2022 0 Komentarze
  Jakie drzwi przesuwne wybrać?

  Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają Ci zaoszczędzić czas, miejsce i pieniądze, jednocześnie zwiększając ogólny komfort domowników — także w przypadku mebli i wyposażenia domowego. Drzwi przesuwne to przykład takiego rozwiązania, który kryje w sobie ogromne pokłady funkcjonalności. Poniżej podpowiadamy, jaki model najlepiej sprawdź się w kontekście Twoich potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań.

   

  Dowiedz się więcej
 • 25/08/2022 0 Komentarze
  Poznaj zalety szuflad BLUM przed zakupem

  Nieodzowny element każdej kuchni, który może jednak przyjmować wiele różnych form. Mowa oczywiście o szufladach — to w nich chowamy sztućce, talerze oraz pozostałe wyposażenie kuchenne, a w wielu przypadkach nawet żywność. Ważne jest zatem, aby łączyły one w sobie trwałość, ergonomię oraz nienaganną estetykę — w końcu korzystamy z nich codziennie. Jednym z najbardziej cenionych producentów tego typu realizacji jest natomiast Blum, który od lat dostarcza wysokiej klasy meble systemowe dla domu. O najważniejszych zaletach tej marki przeczytasz poniżej.

  Dowiedz się więcej
 • 01/06/2022 0 Komentarze
  Jakie są zalety kuchni na wymiar?

  Wiele osób nadal wzbrania się przed zakupem mebli kuchennych na wymiar z obawy przed dodatkowym wysiłkiem, kosztami i niepewnym efektem całego przedsięwzięcia. To błąd! Warto uświadomić sobie, że gotowe rozwiązania tylko z pozoru wydają się bardziej bezpieczne, a w perspektywie wieloletniego użytkowanie wcale nie muszą przynosić wielkich oszczędności. Jeśli propozycje prosto z katalogu nie wpisują się w Twoją wizję idealnego wnętrza, przekonaj się, dlaczego warto postawić na realizacje dopasowane do Twoich potrzeb!

  Dowiedz się więcej
 • 31/05/2022 0 Komentarze
  Szafa przesuwna czy otwierana? Którą wybrać

  Urządzając dom lub mieszkanie siłą rzeczy stajemy w obliczu wielu mniej lub bardziej istotnych decyzji. Ta pierwsza grupa to chociażby selekcja dodatków, ustawienie kanapy czy też kolor zasłon. Rodzaj szafy bez wątpienia jest jednak wyborem ważnym, gdyż w dużej mierze wpływa nie tylko na komfort i wygodę domowników, ale także na funkcjonalność całego pomieszczenia. Poniżej podpowiadamy, co musisz wiedzieć o dwóch najpopularniejszych rozwiązaniach, czyli o modelu przesuwnym i otwieranym.

  Dowiedz się więcej
 • 27/04/2022 0 Komentarze
  Garderoba na wymiar i jej zalety

  Miejsce, w którym przechowujemy ubrania to bardzo istotny punkt każdego domu. Bez względu na to, czy mówimy tutaj o dwudrzwiowej szafie, klasycznej komodzie, czy też osobnym pomieszczeniu, to właśnie tam kierujemy się praktycznie każdego dnia zaraz po przebudzeniu i porannej toalecie. Choć branża meblowa dostarcza całej gamy gotowych propozycji, bez wątpienia najlepsze efekty uzyskasz wybierając rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Poniżej omawiamy najważniejsze zalety garderoby na wymiar.

  Dowiedz się więcej
 • 23/09/2021 0 Komentarze
  Najczęstsze błędy popełniane w projektowaniu pomieszczeń biurowych

  Aranżacja przestrzeni do pracy — niezależnie od jej wymiaru — pod pewnymi względami jest zadaniem nieco bardziej wymagającym niż urządzenie prywatnego mieszkania.

  Dowiedz się więcej
 • 21/09/2021 0 Komentarze
  Aranżacje biur - o co warto zadbać?

  Projektowanie przestrzeni do pracy rządzi się swoimi prawami. Choć wydaje się, że wszyscy wiemy jak powinno wyglądać wnętrze przyjazne pracownikom, tak naprawdę ogólna estetyka oraz wizualne wrażenie to tylko jedna ze składowych sukcesu.

  Dowiedz się więcej
 • 14/06/2021 0 Komentarze
  Szafy na wymiar czy wolnostojące - które lepsze?

  Każdy dom potrzebuje miejsca, w którym możemy schować i uporządkować ubrania. W popularnych marketach istnieje wiele modeli szaf, które projektowane są z myślą o tzw. “typowym” mieszkaniu. Tego typu rozwiązania często nie spełniają jednak wszystkich potrzeb Klientów, gdyż wolnostojący mebel o ustandaryzowanych wymiarach nie zawsze pasuje do wystroju i parametrów wnętrza. Jeśli posiadamy specjalną wnękę, wybór odpowiedniego rozwiązania staje się znacznie prostszy, gdyż dopasowujemy je do konkretnego miejsca. Co jednak zrobić, gdy nie mamy takiego udogodnienia?

  Dowiedz się więcej
 • 24/05/2021 0 Komentarze
  Meble na wymiar - Zalety

  Podczasurządzania mieszkania, biura lub dowolnego innego wnętrza, zawsze staramy się wyposażyć je tak, by każdy element miał określoną funkcję i jak najlepiej współgrał z pozostałymi. Osiągnięcie zamierzonych efektów możliwe jest tylko wtedy, gdy wykorzystamy meble na wymiar, dokładnie dopasowane do wszystkich parametrów każdego pomieszczenia. Niezwykle ważne jest zachowanie odpowiednich proporcji oraz konkretnych wielkości szuflad i przegród, które pozwolą nam komfortowo korzystać z całej szafy.

   

  Dowiedz się więcej
 • 29/04/2021 0 Komentarze
  Jak wygląda projektowanie mebli do kuchni na wymiar?

  Zastanawiając się nad rozmieszczeniem w domu wszystkich szafek, półek i akcesoriów, zwykle stajemy pod koniec przed wyzwaniem. Wyzwaniem tym jest zaprojektowanie wygodnej i ergonomicznej kuchni. W większości przypadków nie budujemy jednak domu i nie możemy od podstaw określić wymiarów pomieszczenia. Zawsze należy zatem stworzyć konkretne meble na wymiar, które pozwolą nam odnaleźć się i w komfortowych warunkach przygotować każdy posiłek.

  Dowiedz się więcej