O NAS

mamy swoje pasje

o nas

Studio GE-MAR to rodzinna firma, która istnieje na poznańskim rynku od 1992 roku.

U nas zamówisz meble na wymiar dopasowane do wnętrza Twojego domu. Odwiedzając nasze studio możesz liczyć, że zrobimy wszystko by Twoje meble cieszyły Cię przez wiele lat.


Masz problem z gotówką? U nas możesz wziąć meble na raty. Współpracujemy z bankiem Credit-Agricole, który udzieli Tobie pożyczki na raty z oprocentowaniem  0,5 - 0,8% miesięcznie!


Masz pomysł na wyposażenie swoich wnętrz, ale nie wiesz jaki będzie finalny koszt inwestycji? Nie chcesz płacić za pomiary i projekt wnętrz, który może Ci się nie spodobać? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu!

Pewny sposób na sukces

nasz zespół

TOMASZ PIOTRZKOWSKI

Włspółwłaściciel, obsługa klienta

Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem.
Z chęcią wprowadzamy do naszych konstrukcji nowatorskie rozwiązania techniczne, które pozwalają zwiększyć komfort użytkowania.

EUGENIUSZ PIOTRZKOWSKI

Współwłaściciel, obsługa klienta

Posiadamy bardzo dobre narzędzia do obróbki oraz dużą halę produkcyjną, gdzie nasze produkty są wykonywane starannie z najwyższej jakości materiałów. Dbamy o rozwój naszej oferty. Chętnie stajemy przed wymagającymi wyzwaniami. 

SARA ANDRZEJCZAK

Obsługa klienta, projektowanie

Przed wykonaniem mebli zobaczysz wizualizację Twojej zabudowy, którą możesz zmodyfikować według Twojego gustu.  Bazujemy na naszym doświadczeniu i kreatywności. Możemy Państwu zaproponować rozwiązania w dowolnym stylu, kolorystyce, wzornictwie.

Jesteśmy

razem już

Jesteśmy

razem już

NASZA PIERWSZA SIEDZIBA

Jesteśmy

razem już

NASZE REALIZACJE Z POCZĄTKU LAT DZIEWIĘDZIESIĄTYCH

Jesteśmy

razem już

NASZE REALIZACJE Z KOŃCA LAT DZIEWIĘDZIESIĄTYCH