raty

gdy braki w gotówce

Zakupy na raty

W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie wysokojakościowe meble, dostępne w wielu rozmiarach, kolorach, wzorach i stylach. Wykonujemy także meble na zamówienie, w oparciu o projekt bądź koncepcję naszych Klientów. Zawsze chcemy maksymalnie dostosować swoją propozycję do wymagań i potrzeb naszych Klientów.

 

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla każdego – zakupy na raty. Współpracujemy z bankiem Credit Agricole, który do 31.12.2022 udziela naszym Klientom pożyczki na raty 0%. Jest to świetna opcja zarówno dla tych osób, które chcą zakupić kilka mebli do wyposażenia swoich wnętrz, jak i dokonać gruntownych zmian w aranżacji całego mieszkania czy domu.

 

Dzięki tej ofercie każdy z Was będzie mógł wprowadzić do swoich wnętrz świeżość, nowość i piękno, bez obaw o koszty. Odpowiednie rozplanowanie rat i niskie oprocentowanie pożyczki jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego. Zapraszamy zatem do wybrania wyjątkowych mebli do swoich wnętrz, a następnie o kontakt z nami.

 

Można u nas zakupić meble na raty, współpracujemy z CREDIT AGRICOLE, który ma dla naszych klientów atrakcyjne oferty, także bez ubezpieczeń i innych kosztów.